سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
صفحه اصلی / وردپرس / امکان نصب قالب و افزونه ثبت نشده wordpress.com

امکان نصب قالب و افزونه ثبت نشده wordpress.com

امکان نصب قالب و افزونه ثبت نشده در وردپرس دات کام

wordpress.com یک سیستم وبلاگ نویسی است که یکسری افزونه مانند ووکامرس، بادی پرس، یاست سئو در آن ثبت شده است  و میتوانید از آنها برای ایجاد وبلاگ خود استفاده کنید.

در گذشته در این سیستم وبلاگ نویسی این امکان وجود نداشت که قالب و افزونه های که در وردپرس ثبت نشده اند را بتوانیم راه اندازی کنیم، این سیستم برای حفظ امنیت این قابلیت اضافه نکرد چون ممکن بود یک افزونه به درستی نصب نشود و یکسری اختلال در سیسم اتفاق بیفتد اما امروزه این قابلیت به این سیستم اضافه شده است، و میتوانید افزونه و قالب هایی که توسط اشخاص خارج از اینجا ارائه شده است را در اینجا نصب و راه اندازی کنید و قالبی را که به فرض مثال از تم فارست خریداری کردید را نصب و سایت خود را سفارش سازی کنید.

در ابتدا در این سیستم ثبت نام کنید و نام سایت خود را وارد کنید سپس پنل مدیریت برای شما ایجاد خواهد شد و در این بخش سایت کسب و کاری خود را با افزونه و قالب دلخواه خود به راحتی راه اندازی کنید.

امروزه در سیستم وردپرس امکانات و قابلیتهای جدیدی افزوده میشود و پیشرفت قابل توجهی در سراسر دنیا داشته است. سعی کنید اطلاعات خود را در این زمینه روز به روز بیشتر کنید و سایت دلخواه و سفارشی خود را  نصب و راه اندازی کنید.

موفق و پیروز باشید.

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرس

آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرس در این آموزش به شما توضیح خواهیم داد …

پاسخی بگذارید